İzmir Silverline Servisi 0232 226 08 88

İzmir Silverline Servisi Firmamız tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, sektördeki faaliyet alanlarını, sektörün ve günün ihtiyaçlarına göre genişleterek, güçlü ve deneyimli teknik kadrosu ile gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde sektöründe aranan, güvenilir bir Kuruluş haline gelmiştir.

Teknik servis png | PNGWing

Silverline İzmir servisi olarak 10 yılı aşkın deneyimimizle merkez veya çevre ilçe gözetmeksizin tüm İzmirlilere hizmet vermekteyiz. Tüm hafta boyunca günün herhangi bir saatinde iletişime geçebileceğiniz firmamız geniş servis ağı müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede ve kaliteli işçilik ile çözmeyi prensip edinmiştir.

Teknik servis olarak sağladığımız gezici servis hizmeti sayesinde müşterilerimizin çağrılarına en kısa sürede yanıt verilmekte ve müşteriye en yakın gezici servis ilgili adrese yönlendirilmektedir.

Yerinde yapılan kontroller sonrasında arızanın durumuna göre tamir işlemleri ürün servisimize getirilmeden yerinde yapılabilmektedir. Ancak genel olarak müşterilerimize tavsiyemiz tüm işlemlerimizin teknik servisimizde yapılmasının daha iyi olacağı yönünde olmaktadır. Bunun nedeni arızanın giderimi amacıyla servisimize gelen ürünlerin diğer parçalarında mevcut olabilecek problemler için denetim yapılmasıdır. Herhangi bir problem tespit edildiğinde bu tespit kayıt altına alınarak müşteri bilgilendirilmekte ve isteği doğrultusunda tüm sorunlar çözülmektedir.

Silverline Beyaz Eşya Klima Kombi ve Termosifon Servisi

Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması ve mağduriyetlerinin en aza indirilmesi amacıyla teknik servisimize alınan cihazların bakım ve onarımı en kısa sürede yapılmakta ve tamir edilen ürünün en geç 2 gün içerisinde teslimi gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimiz onarım için teknik servisimize gönderilen ürünlerinin durumunu iletişim telefonlarımızı arayarak takip edebilmektedirler.

 

Servisimiz bulunduğunuz bölgede hizmetini bakım ve onarımını gerçekleştirdikten sonra da müşterisi ile de iletişim halindedir. Hijyen kurallarına da dikkat eden Servis, sonrasında da memnun kalacağınız hizmeti sizlere sunmaktadır. Ayrıca servisimizde çalışan personeller uzun yıllardır bizimle çalışan elemanlarımız olduğu için deneyim sahibidirler.

Hakkımızda

Fırın ve ocak konusunda edindiği tecrübe ve teknik bilgi birikimi ile sektörde birçok üreticinin örnek aldığı Termikel ürünleri sürekli olarak geliştirilmektedir. Sahiplendiğimiz markamız ile birlikte yeniden yapılanmamız sonucunda, yılların tecrübesi ile bundan sonraki ana yatırım alanımız AR-GE ve tasarım olacaktır. “Yeni nesil üretim” stratejimiz ile hedefimiz, büyümek ve ürün yelpazemizi sürekli geliştirmektir.